Jalgrataste koostetehnik

at Ampler Bikes

Ampler Bikes arendab, toodab ja müüb kergeid elektrijalgrattaid linnaliiklejaile. Elektrijalgrattad on suurepärane lahendus igapäevasteks sõitudeks tööle - sõida mööda liiklusummikutest, ära muretse parkimiskoha otsimise pärast ning jõua kohale higistamata. Ampleri rattad on tänaseks toodetud pea 5000 tükki ja need sõidavad rohkem kui 20 riigi teedel. Ampler valiti 2019 aastal TOP10 Eesti eksportiva ettevõtte hulka, ettevõtte tegevjuht pärjati 2019 aasta Noore Ettevõtja tiitliga ja kasvab kiiresti. 2019 aastal avati uus tootmishoone Jüri alevikus ning seoses oluliste tootmismahtude kasvuga otsitakse uusi liikmeid.

Otsime Ampleri töökasse seltskonda hakkajaid jalgrataste koostetehnikuid. Töö sisuks on Ampleri elektrijalgrataste koostamine erinevates tootmisetappides. Koostamisetappide hulka kuulub eelkoostamine, elektroonika sisestamine raamidesse, jooksude ettevalmistus, jooksumasina opereerimine, jooksude rihtimine, lõppkoostamine, peenhäälestamine, testimine, kvaliteedile vastavuse kontrollimine jne. Positsioonidele jaotamine toimub vastavalt kandidaadi oskustele ja kogemustele tööandja äranägemisel. Vastavalt tööpositsioonile käib ühe koostetehniku käte vahelt läbi 5-20 jalgratast tööpäevas.

Tööpäev kestab 9.00 kuni 17.30. Positsioonile kandideerimiseks on vajalik eelnev töökogemus tööriistade käsitlemisel, hea tehniline taip ning tahe töötada ja areneda. Huvi jalgrataste vastu ning tehnilised teadmised jalgratastest on boonuseks. Vajalik eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil. Töö sisaldab teatud määral rutiini.

Töö toimub moodsas keskkonnas - soojas ja hästivalgustatud vastvalminud tehases koos meeldiva kollektiiviga. Töötasu alates 1100 € bruto vastavalt kandidaadi lõplikust positsioonist ning oskustest. Töötasule lisanduvad muud hüved, sh sporditoetus 100 € kvartalis ning isikliku Ampleri jalgratta kasutamise võimalus. Töökoht on täiskohaga ning asub Jüri alevikus, 8 km kaugusel Tallinna linnapiirist.

Not Logged in

chrome chrome
Applications Closed
Great, your 1 file is selected. Click to select / Drag your files here.