Jalgrataste pakkija

at Ampler Bikes

Ampler Bikes arendab, toodab ja müüb kergeid elektrijalgrattaid linnaliiklejaile. Elektrijalgrattad on suurepärane lahendus igapäevasteks sõitudeks tööle - sõida mööda liiklusummikutest, ära muretse parkimiskoha otsimise pärast ning jõua kohale higistamata. Ampleri rattad on tänaseks toodetud pea 5000 tükki ja need sõidavad rohkem kui 20 riigi teedel. Ampler valiti 2019 aastal TOP10 Eesti eksportiva ettevõtte hulka, ettevõtte tegevjuht pärjati 2019 aasta Noore Ettevõtja tiitliga ja kasvab kiiresti. 2019 aastal avati uus tootmishoone Jüri alevikus ning seoses oluliste tootmismahtude kasvuga otsitakse uusi liikmeid.

Otsime Ampleri töökasse seltskonda hakkajaid jalgrataste pakkijaid. Töö sisuks on Ampleri elektrijalgrataste pakendamine kastidesse, tellimuste vastavuse kontrollimine, dokumentide vormistamine ning kauba peale laadimine kaubikutesse. Üks pakkija pakib ühes päevas umbes 20 jalgratast.

Tööpäev kestab 9.00 kuni 17.30. Positsioonile kandideerimiseks on vajalik eelnev töökogemus, hea füüsiline vorm ning tahe töötada ja areneda. Vajalik eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil. Töö sisaldab teatud määral rutiini.

Töö toimub soojas ja hästivalgustatud vastvalminud tehases koos meeldiva kollektiiviga. Töötasu alates 1100 € bruto. Töötasule lisanduvad muud hüved, sh sporditoetus 100 € kvartalis. Töökoht on täiskohaga ning asub Jüri alevikus, 8 km kaugusel Tallinna linnapiirist.

Applications Closed
Great, your 1 file is selected. Click to select / Drag your files here.